22 852 25 25

Produkty w koszyku

HP zaleca system Windows

Lista produktów

z 100
Porównanie produktów (0)
Produkty dodane do porównania:

Musisz dodać minimum 2 produkty do porównania

Transceiver HPE X121 1G SFP LC LH

J4860C

  • Porty: 1 port LC 1000Base-LH (nie istnieje standard IEEE dla optyki 1550 nm), tryb: tylko pełny dupleks
› Zobacz więcej

Na zamówienie i

10 494,00 zł

Kup teraz Zamów telefonicznie

Przełącznik Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+

JL255A

  • Porty: (24) porty RJ-45 10/100/1000 PoE+ z automatycznym wykrywaniem prędkości; (4) porty SFP+ 1/10 GbE; Bez układu PHY
  • Pojemność przełączania: 128 Gb/s
› Zobacz więcej

Na zamówienie i

12 434,00 zł

Kup teraz Zamów telefonicznie

Przełącznik Aruba 2930F 48G 4SFP+

JL254A

  • Porty: (48) portów RJ-45 10/100/1000 z automatycznym wykrywaniem prędkości; (4) porty SFP+ 1/10 GbE; Bez układu PHY
  • Pojemność przełączania: 176 Gb/s
› Zobacz więcej

Na zamówienie i

14 839,00 zł

Kup teraz Zamów telefonicznie

Przełącznik Aruba 2920-48G-POE+ 740 W

J9836A

  • Porty: (44) porty RJ-45 10/100/1000 PoE+ z automatycznym wykrywaniem prędkości; (4) porty RJ-45 10/100/1000 PoE+ typu dual personality; (2) gniazda na moduły
  • Pojemność przełączania: 176 Gb/s
  • Wielkość tabeli adresów: 16000 entries
› Zobacz więcej

Na zamówienie i

16 644,00 zł

Kup teraz Zamów telefonicznie