22 852 25 25

Produkty w koszyku

HP zaleca system Windows

Transceiver HPE X121 1G SFP LC LH

J4860C

Na zamówienie i

10 334,00 zł

Kup teraz

Transceiver HPE X121 1G SFP LC LH

J4860C

(Brak opinii)

Dodaj opinię

Główne cechy:

Czytaj pełny opis
  • Specyfikacja

    Obudowa i waga

    Minimalne wymiary (szer. x głęb. x wys.)

    5,5 x 1,53 x 1,18 cm

    Waga

    0,02 kg

    Komunikacja

    Porty

    1 port LC 1000Base-LH (nie istnieje standard IEEE dla optyki 1550 nm), tryb: tylko pełny dupleks

    Zasilanie i eksploatacja

    Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji

    Od 0 do 95% przy 25°C (bez kondensacji)

    Zakres temperatur podczas eksploatacji

    Od -40 do 85°C

    Zakres temperatur składowania

    Od -40 do 85°C

    System Features

    Informacje techniczne

    Pobór mocy wynosi typowo 0,8 W; maksymalnie 1 W przy 100% wykorzystania. Dla odległości poniżej 20 km należy stosować tłumik 10 dB. Dla odległości od 20 km do 40 km należy stosować tłumik 5 dB. Tłumiki można kupić u większości sprzedawców kabli.

    Product Lines

    features/product_lines/company

    HPE

  • Opis produktu
  • Opinie

    Dodaj nowy komentarz

    * pola wymagane

    Dziękujemy za poświęcony czas i ocenę. Twoja opinia pomoże innym użytkownikom w wyborze, a nam w dostosowaniu oferty.

    Prosimy o niezamieszczanie:

    • Słów obraźliwych
    • Ogłoszeń i reklam
    • Adresów e-mail, adresów URL, numerów telefonów, lub innych danych osobowych
    • Informacji na temat innych firm, takich jak oferty, strony internetowe itp.
    • Uwag odnośnie innych opinii, ani ich autorów

    Jeśli chcesz zapytać o stan zamówienia lub produkt, prosimy o kontakt z naszą infolinią (22 852 25 25). Komentarze, które nie spełniają powyższych wymagań, nie będą publikowane.

    Dziękujemy za Twoją opinię.
  • Akcesoria